vreausapictez

timp creativ

Discuţiile lui Elena Bissinger (11)

Discuţii care au primit răspuns (10) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Irina, este o idee foarte buna,daca as fi acolo, asta as face.Curaj,caci de aceea ne…"

Elena Bissinger a răspuns Oct 6, 2011 lui Primul eveniment stradal Vreausapictez

63 Aug 20, 2012
Răspunsul lui Irina Dragomir

"V-as ruga sa duceti si aparate foto cu voi sa postati dupa aceea si poze pe site."

Elena Bissinger a răspuns Oct 3, 2011 lui Primul eveniment stradal Vreausapictez

63 Aug 20, 2012

"Multumesc Irina, esti o draguta.S-a oferit deja Rodica Baniceru.Iti multumesc pentru…"

Elena Bissinger a răspuns Sep 27, 2011 lui Primul eveniment stradal Vreausapictez

63 Aug 20, 2012

"Nu stiu cati s-au inscris pentru acest eveniment ,dar eu ma zbat aici sa gasesc pe c…"

Elena Bissinger a răspuns Sep 27, 2011 lui Primul eveniment stradal Vreausapictez

63 Aug 20, 2012

"Am mai iesit inainte de sf.Paste la Tragul mesterilor populari organizat de Muzeul m…"

Elena Bissinger a răspuns Mai 27, 2011 lui Expunerea artistilor in locuri publice

3 Mai 27, 2011
Răspunsul lui ioana mandru

"Centrul Judeţean pentru Conservarea şi Promovarea Culturii Tradiţionale Bihor este a…"

Elena Bissinger a răspuns Mai 27, 2011 lui Expunerea artistilor in locuri publice

3 Mai 27, 2011
Răspunsul lui ioana mandru

"Felicitari pentru initiativa, ma bucur ca avem prilejul sa ne cunoastem mai bine.Voi…"

Elena Bissinger a răspuns Mai 23, 2011 lui Expozitii de arta in Bucuresti

5 Mai 23, 2011
Răspunsul lui cantabine marius sorin

"Daca mobila din pal este deja lacuita,atunci slefuieste putin mai intai suprafata pe…"

Elena Bissinger a răspuns Mai 16, 2011 lui Pictura pe mobila

14 Dec 4, 2013
Răspunsul lui MARA

"Elena Bissinger    Posted by: Dan   in Arte la superlativ, Elele femeilelele, Interv…"

Elena Bissinger a răspuns Dec 11, 2010 lui Ajuta-ne sa te cunoastem!

3 Dec 11, 2010
Răspunsul lui Elena Bissinger

"Fenomenul Grafitti,este intalnit peste tot.Chiar am vazut la Viena pereti intregi de…"

Elena Bissinger a răspuns Nov 8, 2010 lui Este Grafitti-ul arta?

8 Nov 8, 2010
Răspunsul lui Elena Bissinger

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Insignă

Se încarcă...

© 2017   Created by Artiel.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor