vreausapictez

timp creativ

Cati dintre cunoscutii vostri ofera ca si cadou de Craciun un tablou/desen/..?

Cati dintre cunoscutii vostri ofera ca si cadou de Craciun un tablou/desen/..?

Vizualizări: 247

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Nu stiu prea multi care se gindesc sa faca un asa cadou, dar stiu o multime de persoane care ar fi incantate sa primeasca asa ceva de sarbatorile de iarna.

Sincer, prea putini. De regula, replica este "sa fie ceva practic si util"... Am insa prieteni care chiar se bucura de asa un cadou; am testat deja efectul asta si le-am vazut lumina din ochi!

Hmm...din pacate in tara noastra frumoasa care ne ocupa mult timp cu alte lucruri, aceasta specie de oameni este pe cale de disparitie/..:)))))totusi exista speranta...eu nu cunosc astfel de persoane dar eu una personal am scapat de multe ori cu astfel de cadouri:)))))))))))))

Eu personal,am oferit de Craciun si, nu numai, cadou, tablou, si efectul a fost total emotional. Asemenea gest am mai facut si pentru cei care din partea mea au meritat un semn de recunostinta aparte,de fiecare data efectul a fost incontestabil,bucuria a fost mare si sincera si mereu insotita de cuvinte frumoase.N/am regretat niciodata efortul.

Nu cunosc multi.

Prietenul meu, eu, daruim picturi, desene, felicitari pictate . Lucrate manual, daruite cu dragoste devin amintiri de neuitat.

Răspunde la discuţie

© 2018   Created by Artiel.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor